  • : HAMA-46000
  • : Микрофони
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Свързаност
  • 3.5 mm jack (plug)
  • 6.35 mm jack (чрез адаптер)
  • Кабел: 2.5 м
Аудио спецификации
  • Тип: динамичен микрофон
  • Посока (directivity): uni-directional (насочен)
  • Честотен диапазон: 100 Hz – 10 kHz
  • Импеданс: 600 Ω
  • Чувствителност: -75 dB
  • Моно (mono)
Физически характеристики
  • Материал: пластмаса
  • Тип: handheld (ръчен микрофон)
  • Вграден бутон On/Off
Свързаност
  • 3.5 mm jack (plug)
  • 6.35 mm jack (чрез адаптер)
  • Кабел: 2.5 м
Аудио спецификации
  • Тип: динамичен микрофон
  • Импеданс: 600 Ω
  • Чувствителност: -75 dB
  • Моно (mono)
Физически характеристики
  • Материал: пластмаса
  • Вграден бутон On/Off
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Тип микрофонДинамичен
Тип микрофонДинамичен
НасоченостОмнидиректен
ИнтерфейсAudio jack 3.5 mm
ИнтерфейсAudio jack 3.5 mm
Импеданс600 Ω
НасоченостОмнидиректен
Импеданс600 Ω
Тегло0.27кг
АтрибутСтойност
Връзка3.5мм жак
Връзка6.3мм жак
ПосоченостЕднопосочен
Честотен обхват100–10,000 Hz
ПриложениеВокал
ПриложениеКараоке
ПриложениеСценичен
Фантомно захранванеНе изисква
Чувствителност (dB)-75 dB
БезжиченНе
Включена стойкаНе
Поп филтърНе
Дължина на кабела (m)2.5
Тегло0.27кг
Динамичен микрофон Hama „Party“ – Развихрете се на сцената!
Ключови Предимства
  • Лесно свързване (Plug & Play) — Свързва се лесно към повечето аудио системи с 3.5 мм жак и включен 6.35 мм адаптер, което прави настройката изключително лесна.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
ПосоченостЕднопосочен
СвързванеКабелно (3.5 мм жак)
Честотен обхват100 – 10 000 Hz
Импеданс600 Ω
Вкл./Изкл. ключДа
Тегло278 гр
Какво има в кутията
  • 1 x Динамичен микрофон Hama „Party“
  • 1 x Адаптер жак 3.5 мм към 6.35 мм